راهنمای خرید جدیدترین استند گلدان مد روز

گیاهان یکی از جذاب ترین آیتم هایی هستند که می توانید از آنها در هر دکوراسیونی استفاده کنید. دقت داشته باشید استفاده از گل و گیاه در محیط هم به تصفیه هوای اطراف کمک می کند و هم می تواند انرژی منفی را از محیط دور کند. امروزه استند گل در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شوند که شما می توانید به راحتی مدلی را باب سلیقه خود از میان آنها بیابید. اگر می خواهید برای خرید استند گلدان اقدام کنید، درادامه مطلب همراه ما باشید.

خرید استند گلدان

استند گلدان چیست؟

قبل از اینکه نکاتی را درباره خرید استند گلدان بیان کنیم، بیابید بررسی کنیم که اصلا استند گلدان چیست؟ ساختار این استند مشابه قفسه های چوبی و یا فلزی است که شما می توانید گلدان ها را به راحتی درون آن جای دهید. امروزه طرح و اندازه های متفاوتی از این استند در بازار موجود است که از میان آنها می توانید گزینه ای مناسب دکوراسیونتان را انتخاب کنید.

درواقع می توان گفت با کمک این استند می توانید بهتر از فضای دکوراسیون خود استفاده کنید و البته نظم بهتری را نیز به محیط بدهید. خود این استند گلدان نیز با طراحی جذابی عرضه می شوند به همین دلیل نیز زیبایی محیط را چندین برابر می کنند.

راهنمای خرید استند گلدان

امروزه استفاده از استند گلدان رایج است و می تواند به مدیریت فضای دکوراسیون کمک کند. با این وجود برای اینکه بتوانید از مزایای وجود این استند نهایت استفاده را داشته باشید، باید نمونه مناسبی را انتخاب کنید. درادامه نکاتی که برای خرید استند گلدان به شما کمک می کند را با هم مرور می کنیم.

انتخاب نوع استند گلدان

از اولین مواردی که لازم است برای خرید استند گلدان درنظربگیرید، نوع آن است. تنوع بالای این استندها سبب می شود تا به راحتی بتوانید نمونه ای را مطابق دکوراسیونی که دارید، بیابید. درادامه به معرفی مدل های متفاوت آن می پردازیم:

استند چوبی : از اولین و قدیمی ترین انواع استند گلدان موجود در بازار می توان به استندهای چوبی اشاره کرد. این نوع استند می تواند در هر دکوراسیونی مورد استفاده قرارگیرد و حس شادابی و طبیعت را به محیط منتقل می کند.

استند نردبانی : اگر به دنبال خرید استند گلدان هستید که فضای کمی را اشغال کند، این مدل بهترین انتخاب برای شماست.طراحی نردبانی این استند به صورتی است که همه جا برای همه گلدان ها در اختیار شما قرارمی دهد و در عین حال نیز فضای کمی را اشغال می کند.

استند فلزی : استند فلزی امروزه در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود و به دلیل مقاومت بالایی که دارد، همواره مورد توجه بوده است.

استند پایه هندسی : طراحی این مدل از استند گلدان به صورت هندسی است و انتخاب بسیارخوبی برای دکوراسیون های مدرن به شمارمی رود.

استند دیواری : اگر به دنبال خرید استند گلدان هستید که فضای کمی را اشغال کند، می توانید استند دیواری بخرید. این استند روی دیوار نصب می شود و شما می توانید به راحتی گلدان هایتان را درون آن قراردهید.

استند پازلی : طراحی این استند گلدان به شکل پازل است و البته فضای زیادی را می طلبد. به همین دلیل اگر استند جمع و جوری را می خواهید، این استند خیلی مناسب شما نخواهدبود.

شما براساس طراحی هریک از انواع این استند گلدان و البته درنظرگرفتن دکوراسیونتان می توانید هر یک از این موارد را انتخاب و خریداری کنید.

استحکام و مقاومت استند

پس از اینکه نوع استند گلدان را انتخاب کردید، لازم است میزان استحکام و مقاومت آن را بسنجید. دقت داشته باشید قرار نیست استند گلدان به تنهایی استفاده شود بلکه باید بتواند وزن گلدان ها را نیز تحمل کند. پس باید مقاومت و استحکام مناسبی داشته باشد تا بتوان به خیال راحت از آن استفاده کرد.

حمل و جابه جایی استند

مسلما شما سالانه چندین بار وسایل منزل خود را جابه جا می کنید به همین دلیل نیز بهتراست در هنگام خرید استند گلدان نمونه هایی را انتخاب کنید که بتوانید بعدا به راحتی آنها را جابه جا کنید. امروزه استندهای چرخ دار وارد بازار شده است که کار حمل و نقل آن را راحتتر می کند.

نصب آسان

برای خرید استند گلدان لازم است به دنبال گزینه هایی باشید که بتوانید آن را به راحتی سرهم کرده و نصب کنید. این موضوع را مخصوصا در خریدهای اینترنتی مد نظر داشته باشید و به آن اهمیت دهید.

لق نبودن استند

برای خرید استند گلدان به دنبال گزینه هایی باشید که ایستایی خوبی دارند و می توانند به خوبی وزن گلدان را تحمل کنند.

انتخاب طرح و رنگ مناسب

برای خرید استند گلدان با مدل های متنوعی از این محصول روبه رو خواهیدشد. برای انتخاب بهترین مدل لازم است ابتدا طراحی دکوراسیون خود را درنظربگیرید و برهمین اساس طرح و رنگ مناسب را برگزینید که بیشترین تناسب را با دکوراسیون شما داشته باشد.

براساس همین نکاتی که در این بخش بیان کردیم، شما می توانید بهترین استند گلدان را خریداری کنید. ما در هومینه مدل های متنوعی از استند گلدان را عرضه می کنیم که می توانید با خیال راحت مدل باب نظرتان را از میان آنها بیابید.

چند نکته مهم برای خرید استند گلدان

  • برای گلدان های کوچک بهتراست از انواع استندهای دیواری استفاده کنید.
  • اگر می خواهید استند چوبی خریداری کنید، به دنبال نمونه های ضدآب باشید که در طول زمان دچار تغییر نشوند.
  • اگر گل های شما ارتفاع زیادی دارد، می توانید از استندهایی با ارتفاع کم استفاده کنید.
  • از آنجایی که گل ها به شکل های متفاوتی رشد می کنند باید به دنبال انتخاب استندهایی با طول و عرض متفاوت باشید.
  • اگر دکوراسیون شما از نوع مدرن است، می توانید گلدان های نردبانی را انتخاب کنید.
  • استندهای دیواری بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک هستند.
  • اگر محیط منزل شما کم نور است، می توانید از استند گلدان با لامپ استفاده کنید که نور کافی را به گل ها می دهند. لامپ رشد نور کافی را به گلدان می دهد به همین دلیل نیز می تواند تاحدودی کار همان نورخورشید را انجام دهد.

با رعایت همین نکات ساده می توانید بهترین استند گلدان را برای منزل خود خریداری کنید.

اشتراک گذاری