خرید ویترین کودک
خرید ویترین کودک و معرفی جدیدترین مدل های 2022

برای تکمیل کردن دکوراسیون اتاق کودک خود به آیتم های بسیارزیادی نیاز دارید که ویترین کودک یکی از مهم ترین آنهاست. با کمک این ویترین می توانید وسایل فرزندتان را در آن چیده و به خوبی اتاق وی را نظم بخشید. امروزه طرح های بسیارمتنوعی از ویترین کودک در بازار موجود است که شما می توانید بسته به سلیقه خود و کودکتان هریک از آنها را برای وی خریداری کنید. درادامه نکاتی که برای خرید ویترین کودک نیاز دارید را با هم مرورمی کنیم.

خرید ویترین کودک

ویترین کودک چیست؟

کاربرد ویترین از نامش مشخص است و نیاز به توضیح زیادی ندارد. درواقع شما می توانید وسایل کودکتان را برای نمایش دادن به راحتی در این ویترین قراردهید. ویترین ها معمولا تمام شیشه هستند به همین دلیل نیز می توانید به راحتی اسباب بازی های کودک را در آن قرارداده و به نمایش بگذارید. از مهم ترین کاربردهای ویترین کودک نظم بخشیدن به اتاق است که اهمیت زیادی دارد.

آیا بوفه همان ویترین است؟

شاید با خود بگویید که بوفه همان ویترین است اما باید بدانید که تفاوت هایی بین این دو آیتم وجوددارد.ویترین دارای طبقات تمام شیشه ای است که به خوبی تمامی آیتم ها را در خود به نمایش می گذارد. در مقابل آن بوفه ممکن است برخی از کشو و یا بخش های دیگر نیز به این آیتم اضافه شود. امروزه ویترین نسبت به بوفه طرفدار بیشتری دارد و به خوبی می توانید تمامی وسایل زینتی اتاق کودک را در آن قراردهید.

البته دقت داشته باشید اگر اتاق شما فضای زیادی برای خرید دراور به صورت جداگانه ندارد، می توانید به همراه یک بوفه برای اتاق فرزندتان خریداری کنید. بدین ترتیب می توانید به صورت همزمان از کشوهای آن نیز استفاده کنید. ما مدل های متنوعی از بوفه و ویترین را در سایت هومینه عرضه می کنیم از این رو نیز پیشنهاد می کنیم از مدل های موجود در سایت ما دیدن کنید.

معرفی انواع ویترین کودک

خرید ویترین کودک

برای خرید ویترین کودک بهتراست قبل از هرچیز با انواع مدل های این موجود آشنایی داشته باشید. به صورت کلی ویترین کودک در سه سبک کلاسیک، مدرن و سلطنتی عرضه می شود که درادامه ویژگی های هریک را بررسی می کنیم:

ویترین کلاسیک:این مدل از بوفه دارای تزئینات بسیارزیادی است که آن را از مدل های ساده متمایز می کند. در طراحی این مدل از ویترین ظرافت زیادی به کاررفته است از این رو نیز زیبایی خاصی را به اتاق کودکتان می دهد.

ویترین مدرن: طراحی ویترین مدرن ساده تر از سایر مدل های موجود در بازار است و بیشتر باید روی وسایلی که درون آن قرارمی دهید، تمرکز داشته باشید.

ویترین سلطنتی: طراحی این مدل از ویترین نقریبا مشابه مدل های کلاسیک است و اما ظریف کاری های بیشتری دارد. البته که به دلیل طراحی خاص این مدل از ویترین خیلی برای اتاق کودک پیشنهاد نمی شود و جذابیتی هم نخواهدداشت.

راهنمای خرید ویترین کودک

مسلما برای چیدمان اتاق کودک اسباب بازی و وسایل تزئینی بسیارزیادی را برای وی خریداری می کنید که نوع قراردادن آن نیز در اتاق کودک اهمیت دارد. معمولا تمامی این وسایل را برای نظم بیشتر در ویترین نگهداری می کنند. برای خرید ویترین کودک باید نکات زیر را درنظربگیرید.

جنس ویترین

از اولین نکاتی که باید برای خرید ویترین کودک درنظربگیرید، جنس آن است. مسلما با بزرگترشدن کودک دائما با این ویترین در ارتباط است و اسباب بازی هایش را در آن قرارداده  و یا از آن خارج می کند.به همین دلیل نیز باید به دنبال خرید متریالی باشید که به هیچ عنوان برای وی ایجاد حساسیت نکند. ام دی اف و چوب از بهترین این متریال به شمار می روند.

ابعاد ویترین

برای خرید ویترین کودک باید ابعاد آن را نیز بررسی کنید که با اندازه اتاق کودک و میزان اسباب بازی های وی در تناسب باشد. شما می توانید هر میزان اندازه ای از این ویترین را براساس نوع نیازتان انتخاب کنید.

انتخاب رنگ مناسب

برای انتخاب رنگ مناسب برای ویترین کودک قبل از هر چیز باید سایر آیتم های اتاق وی را درنظربگیرید. معمولا رنگ این ویترین براساس رنگ سرویس خواب انتخاب می شود. با این وجود شما می توانید از طیف رنگی متناسب با دکوراسیون کودک کمک بگیرید.

قیمت ویترین کودک

قیمت ویترین کودک بسته به آیتم های بسیارزیادی نظیر جنس، ابعاد و … متفاوت است. با این وجود بهتراست در هنگام خرید روی قیمت تمرکز نکنید و به دنبال گزینه ای باشید که در عین کیفیت بالا به خوبی بتواند تمامی وسایل کودک را در آن جای دهد.

اشتراک گذاری