حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه کالای چوب هومینه

فروشگاه کالای چوب هومینه بر این باور است که اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات هومینه و نیز راهکارهای هومینه برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران فروشگاه کالای چوب هومینه توضیح داده می شود.

اطلاعات در دسترس و نحوه استفاده از آن ها

 1. شما با ثبت نام و ثبت سفارش در فروشگاه کالای چوب هومینه اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تیم پشتیبانی فروشگاه هومینه می گذارید.
 2. پس از ورود به فروشگاه کالای چوب هومینه شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات هومینه نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 3. فروشگاه هومینه کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 4. فروشگاه هومینه به صورت خودکار پس از ورود شما به هومینه اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های هومینه و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می نماید.
 5. هومینه از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات قروشگاه هومینه، تهیه محتوای مناسب، محصولات با کیفیت و مانند آن استفاده می کند.
 6. فروشگاه هومینه اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام  فروشگاه کالای چوب هومینه در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب رمز یا خروج کامل پرسیده خواهد شد.
  • در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات فروشگاه کالای چوب هومینه ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از فروشگاه کالای چوب هومینه بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار داده خواهد شد.

ویرایش اطلاعات شخصی

 1. شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در فروشگاه کالای چوب هومینه تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در فروشگاه هومینه آن ها را در فرم ثبت نام فروشگاه هومینه وارد کرده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد فروشگاه هومینه ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 2. شما می توانید به طور کامل از فروشگاه کالای چوب هومینه و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از فروشگاه هومینه حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی خواهد شد. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 1. فروشگاه هومینه دسترسی پرسنل خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط پرسنلی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات فروشگاه هومینه یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.
 2. فروشگاه هومینه جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 3. امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. فروشکاه هومینه تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنیتی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) فروشگاه کالای چوب هومینه مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نمی پذیرد.

تغییرات در این سیاست ها

فروشگاه کالای چوب هومینه حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از فروشگاه هومینه خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران می باشد.

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم پشتیبانی فروشگاه کالای چوب هومینه در میان بگذارید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.