سبک زندگی, مبلمان

معرفی جدیدترین ایده ها برای ساخت جلومبلی

امروزه استفاده از میزجلومبلی برای پذیرایی از مهمان اهمیت بسیارزیادی دارد. از این رو نیز لازم است که برای دکوراسیون خود به فکر خرید این آیتم نیز باشید.شما می توانید این میزها را به صورت ست به همراه مبلمان خریداری کنید. البته که تنوع جلومبلی هایی که به صورت جداگانه در بازار وجوددارند نیز بسیارزیاد است از این رو نیز می توانید به راحتی مدل باب سلیقه خود را از میان آنها بیابید. البته خودتان نیز می توانید با صرف هزینه های کمتری برای ساخت جلومبلی قدم بردارید. درادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت می کنیم.

بررسی جذاب ترین ایده ها برای ساخت جلومبلی

برای ساخت جلومبلی می توانید از وسایلی که در به صورت دورریختنی در منزل  خود دارید، استفاده کنید. ما در ادامه برخی از این ایده های جذاب را به شما معرفی می کنیم. همراه ما باشید.

استفاده از لوله پی وی سی

ساخت جلومبلی

یکی از جذاب ترین ایده هایی که می توانید برای ساخت جلومبلی پیاده سازی کنید، استفاده از لوله پی وی سی می باشد. شما می توانید این لوله ها را برش داده و سرهم بندی کنید. درنهایت با قراردادن یک شیشه روی محصول آن را به یک میزجلومبلی جذاب تبدیل کنید. دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد نیز می توانید بخش رویی این لوله ها را برش داده و داخل آن را از آب پرکنید. با این اقدام درواقع آن را به یک آکواریوم کوچک تبدیل کرده اید که می توانید حس جذاب تری را به محیط بدهید.

استفاده از پالت های چوبی

از دیگر ایده هایی که می توانید برای ساخت جلومبلی از آنها کمک بگیرید، استفاده از پالت های چوبی است. حتما در منزل اکثر ما از این پالت های چوبی قدیمی که در گذشته برای نگهداری میوه ها استفاده می شد، دیده می شود. این پالت ها انعطاف پذیرند و به راحتی جابه جا می شوند از این رو نیز گزینه بسیارخوبی برای ساخت جلومبلی به شمار می روند.

شما می توانید به راحتی با قراردادن چند پالت کنار هم یک جلومبلی زیبا بسازید. البته برای تزئین بیشتر نیز می توانید با استفاده از رنگ های مختلف جذابیت بیشتری را به آن ببخشید.

استفاده از چمدان های قدیمی

اگر چمدان های قدیمی را در منزل خود دارید، می توانید از آنها برای ساخت جلومبلی کمک بگیرید. استفاده از این چمدان ها به خصوص برای دکوراسیون هایی که حالت سنتی طور دارند، پیشنهاد می شود. از مزایای استفاده از چمدان قدیمی به عنوان میزجلومبلی این است که می توانید از داخل آن نیز برای نگهداری وسایل اضافی کمک بگیرید.

البته دقت داشته باشید ارتفاع این چمدان ها به خودی خود کم است و این موضوع استفاده از آن را برای شما سخت می کند. به همین دلیل بهتراست پایه های استانداردی را به آن اضافه کنید.

میز چوبی چرخ دار

یکی دیگر از ایده های جذابی که می توانید برای ساخت جلومبلی عسلی پیاده سازی کنید، ساخت میزچوبی چرخ دار است. طراحی این میزها بسیارساده است و تنها کافیست تا چند چرخ به بخش زیرین آن افزوده شود. این موضوع روی حمل میزجلومبلی نیز تاثیرگذار است و بعدها کار شما را برای تغییر دکوراسیون نیز راحتتر می کند.

از این رو نیز خودتان می توانید با کمک پالت های چوبی میز بسازید و درنهایت نیز چرخ هایی را به آن بیفزایید. دقت داشته باشید صفرتاصد اینکار به راحتی توسط خودتان قابل انجام است از این رو نیز می توانید به خوبی آن را پیاده سازی کنید.

استفاده از درب های قدیمی

درب های قدیمی معمولا طرح های بسیارجذابی دارند از این رو نیز انتخاب خوبی برای بخش رویی میزجلومبلی می باشند. پس اگر درب قدیمی بدون استفاده ای دارید، می توانید از آن برای ساخت جلومبلی استفاده کنید. البته باید چند پایه به بخش زیرین آن اضافه کنید و متناسب با دکوراسیون خود به آن رنگ بیفزایید.

استفاده از کنده چوب

ساخت جلومبلی

مسلما شما در پارک ها و یا برخی از کافه ها کنده های چوبی را مشاهده کرده اید که از آن برای نشستن استفاده می شود. شما می توانید از کنار هم قراردادن برخی از این کنده ها درنهایت از آنها به عنوان جلومبلی کمک بگیرید. برای استفاده از این ایده نیاز به نجار و یا هیچ کار دیگری نیز ندارید. کافیست برخی از این کنده ها را در ارتفاعات مختلف پیداکرده و درکنار هم قراردهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.