سبک زندگی

هر آنچه باید درباره خرید آینه دکوراتیو بدانید

یکی از بهترین و کاربردی ترین آیتم هایی که می توانید در دکوراسیون خود استفاده کنید، انواع آینه ها می باشند. امروزه طراحی متفاوتی در ساخت آینه ها به کارمی رود که آنها را از حالت سادگی خارج می کند. به این مدل از آینه ها، آینه دکوراتیو گفته می شود که طراحی جذاب ترین نسبت به آینه های معمولی دارند و می توانند فضای بسیارجذابی را به محیط منزل شما بدهند. اگر اطلاعات کافی درباره خرید آینه دکوراتیو ندارید، درادامه همراه ما باشید.

خرید آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو چیست؟

آینه دکوراتیو به همه آینه های تزئینی به کاررفته درمنزل گفته می شود که می توانید با کمک آنها تحولی را در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. استفاده از این آینه ها برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک امکان پذیر است از این رو نیز می توانید به راحتی از آنها در دکوراسیون خود استفاده کنید.

استفاده از آینه ها هم می تواند با روشنتر نگه داشتن محیط کمک کند و هم گزینه بسیارکاربردی برای منزل شماست.

استفاده از آینه دکوراتیو چه مزایایی دارید؟

شاید برای خرید آینه دکوراتیو تردید داشته باشید، از این رو نیز بهتراست با مزایای استفاده از آینه دکوراتیو آشنایی داشته باشید. با استفاده از آینه های دکوراتیو می توانید با کمترین هزینه جدیدترین ایده ها را در منزل خود پیاده سازی کنید.

استفاده از آینه های دکوراتیو در منزل می توانید محیط آرامش بخش را برای اعضا ایجاد کنید. انعکاس نورطبیعی توسط آینه ها در محیط می تواند فضا را روشنترکرده و به آن امید ببخشد. با بالارفتن قیمت سایر آیتم های دکوراتیو در محیط متوجه خواهیدشد که آینه از مقرون به صرفه ترین گزینه ها  برای جذاب ترکردن دکوراسیون شماست.

آینه کنسول

راهنمای خرید آینه دکوراتیو

اگر اطلاعات لازم را درباره انواع آینه دکوراتیو ندارید، بهتراست قبل از هر چیز با انواع این آینه ها و طراحی آنها آشنا شوید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید با دیدبازتری برای انتخاب و خرید آینه دکوراتیو تصمیم بگیرید.

انتخاب طرح مناسب

امروزه آینه دکوراتیو در طرح های متنوعی به بازار عرضه می شود که هریک از آنها برای محیط خاصی مناسب خواهدبود. حتی شما می توانید طرح دلخواه و موردنظر خود را نیز سفارش دهید تا به دلخواه شما تولید شود. درادامه برخی از معروف ترین انواع طراحی آینه دکوراتیو را با هم مرورمی کنیم.

آینه دکوراتیو طرح کاشی

یکی از پرطرفدارترین آینه های دکوراتیو موجود در بازار که در بدو خرید با آن روبه رو خواهیدشد، طرح کاشی می باشد.  طراحی این آینه ها به صورت منظم است و اشکال به صورتی در کنار هم قراردارند که درنهایت یک طرح منظم و یکدست را ایجاد می کنند.

آینه دکوراتیو پلکسی

برای خرید آینه دکوراتیو بهتراست با مدل پلکسی نیز آشنایی داشته باشید در این مدل از ورق پلکسی و جیوه استفاده می شود. درواقع جیوه پشت ورق پلکسی حالت آینه ای را ایجاد می کند. آینه های پلکسی مقاومت بسیارزیادی را در برابر ضربه دارند و بسیارسبک هستند. از این رو نیز خطر کمتری در هنگام استفاده از آنها برای شما ایجاد می شود.

نگهداری از آینه دکوراتیو پلکسی نیز به مراتب نسبت به سایرین راحتتر است و شما می توانید آنها را در رنگبندی نقره ای و طلایی تهیه کنید.

البته که طرح های متنوع دیگری در ساخت آینه دکوراتیو به کارمی رود که در این بخش برخی از معروف ترین آنها را با هم مرورکردیم.

تناسب با فضای داخلی

برای خرید آینه دکوراتیو باید سایر المان های دکوراسیون خود را نیز درنظرگرفته و براین اساس برای خرید اقدام کنید. در بسیاری از موارد اشکال سایر اجزای دکوراسیون با آینه دکوراتیو انتخابی شما همخوانی ندارد از این رو نیز نمی توانید گزینه خوبی را داشته باشید.

خرید آینه دکوراتیو

نصب صحیح

آینه های دکوراتیو معمولا به صورت چند تکه در کنار هم قرارمی گیرند و این موضوع نیز سبب می شود تا نصب کردن آنها کار سختی برای خود شما باشد. به همین دلیل نیز در هنگام خرید آینه دکوراتیو از فروشنده بخواهید برای نصب آن نیز در محل حاضرشده و کار را به تمیزی هرچه تمام تر به شما تحویل دهد.

اندازه آینه دکوراتیو

از دیگر نکاتی که برای خرید آینه دکوراتیو اهمیت دارد، اندازه آن می باشد. اندازه این آینه باید متناسب با فضای کلی خانه شما و دیواری باشد که قراراست آینه را روی آن نصب کنید. آینه های کوچکتر و یا بزرگتر از فضای موردنظر شما به هیچ عنوان جلوه خوبی را نخواهندداشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *