سبک زندگی, مبلمان

بهترین مکان برای قرارگیری آینه و کنسول

قرارگیری آینه و کنسول

امروزه آینه و کنسول جز آیتم های پرتکراری است که در بیشتر دکوراسیون ها دیده می شود. از این رو نیز باید بهترین مکان را برای قرارگیری آن را در کنار وسایل دیگر منزل به راحتی بیابید. دقت داشته باشید از کنسول می توانید حتی در فضاهای کوچک منزل نیز به راحتی استفاده کنید از این رو نیز محدودیتی از نظر میزان فضای موردنظر در محیط نخواهیدداشت. دراین مقاله کمک می کنیم تا بتوانید بهترین مکان برای قرارگیری آینه و کنسول را پیدا کنید. همراه ما باشید.

قرارگیری آینه و کنسول

بهترین مکان برای قرارگیری آینه و کنسول

آینه و کنسول مختص استفاده در یکی از بخش های منزل نیست و شما می توانید هر فضایی که اضافی دارید برای قرارگیری این محصول درنظربگیرید. درادامه سعی می کنیم برخی از بهترین این مکان ها را به شما معرفی کنیم.

پذیرایی

یکی از مکان هایی که معمولا افراد برای قرارگیری آینه و کنسول انتخاب می کنند، پذیرایی است. اگر شما هم می خواهید کنسول را در پذیرایی قراردهید، باید بدانید که لازم است بیشترین تمرکز را روی لوازم دکوری و قفسه های آن بگذارید.  البته که مدل این کنسول نیز باید به صورتی باشد که بتواند به خوبی با سایر وسایل پذیرایی همخوانی داشته باشد.

درواقع می توان گفت پذیرایی یکی از بهترین مکان ها برای قرارگیری آینه و کنسول است که البته مدل های سلطنتی آن می توانید جذابیت محیط پذیرایی شما را چندین برابر کند.

بهتراست برای انتخاب و خرید آینه و کنسول برای پذیرایی به دنبال گزینه هایی باشید که آینه بزرگتری دارند. این مدل از آینه ها می توانند محیط پذیرایی را بزرگتر نشان دهند از این رو نیز کاربردی تر خواهندبود.

اتاق خواب

از دیگر مکان هایی که می توان برای قرارگیری  آینه و کنسول انتخاب کرد، اتاق خواب می باشد. درواقع آینه و کنسول در اتاق خواب می تواند حکم میز آرایش را برای شما داشته باشد. از این رو نیز با خرید آینه و کنسول برای اتاق خواب دیگر نیازی نیست تا میزآرایش به صورت جداگانه خریداری کنید.

بهترین مکان برای قرارگیری آینه و کنسول در اتاق خواب روبه روی مناظر زیبای اتاق می باشد. درواقع می توان گفت تصاویری که در آینه و کنسول منعکس می شود، باید احساس خوبی را به شما منتقل کند.

اطراف میز ناهارخوری

از دیگر مکان هایی که می توانید برای قراردادن آینه و کنسول انتخاب کنید، اطراف میزناهارخوری است. دقت داشته باشید که این موضوع زمانی که اطراف میزناهارخوری شما نسبت به سایر بخش های منزل تاریکتر است، بیشتر خود را نشان می دهد. آینه ها به خوبی می توانند نور را منعکس کنند از این رو نیز گزینه خوبی برای بخش های تاریک منزل هستند.

قرارگیری آینه و کنسول

راهرو

امروزه راهرو بیشتر خانه های آپارتمانی فاقد نور است از این رو نیز گزینه خوبی برای قرارگیری آینه و کنسول به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از آینه و کنسول در راهرو فضایی دلنشین را در این بخش به وجودآورید.

البته که خیلی آیتم های دکوراتیو زیادی برای بالابردن جذابیت راهرو وجودندارد از این رو نیز آینه و کنسول می تواند گزینه مناسبی برای منزل شما باشد.

آشپزخانه

تنوع کنسول های موجود در بازار امروزه بسیارزیاد است و برخی از آنها نیز برای استفاده در آشپزخانه طراحی شده اند. شما می توانید به راحتی وسایل پذیرایی خود را در داخل این کنسول ها جای دهید.

شما می توانید در هریک از موقعیت های بالا از آینه و کنسول استفاده کنید. انتخاب مکان مناسب بسته به میزان فضایی است که شما در منزل خود دارید.

چطور می توانیم از فضای زیرکنسول کنیم؟

امروزه مدل های متنوعی از کنسول در بازار دیده می شود که برخی از آنها دارای قفسه هایی در بخش پایینی خود هستند و برخی دیگر هیچ گزینه اضافی را در بخش زیرین خود ندارند. در گزینه دوم شما می توانید از فضای خالی زیر کنسول بیشترین استفاده را داشته باشید. درادامه مواردی که در این زمینه به شما کمک می کند را بررسی می کنیم.

استفاده از سبد

شما می توانید از انواع سبدهای حصیری در این قسمت استفاده کرده و وسایل اضافی خود را درون آنها قراردهید. برای مثال می توانید برای قراردادن اسباب بازی های کودکان از این سبدها کمک بگیرید.

استفاده از پاف ها

حتی می توانید کنسول را به یک میز تبدیل کنید. برای اینکار می توانید از انواع پاف های موجود در بازار کمک بگیرید. این پاف ها را در بخش زیرین کنسول قراردهید و بعدها در صورت نیاز به عنوان یک صندلی از آنها کمک بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.