برترین برند تشک ایرانی
با برترین برند تشک ایرانی آشنا شوید

همه ما انسان ها مدت زمان زیادی از عمرمان را در خواب به سر می‌بریم از این رو نیز خرید لوازم و امکانات کافی برای داشتن خوابی راحت از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مهم ترین لوازم خواب، تشک ها هستند که تنوع بسیارزیادی دارند. امروزه برندهای ایرانی وخارجی بسیارزیادی در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند که شما می‌توانید بسته به بودجه خود برای خرید هرکدام از آنها اقدام کنید. اگر به دنبال خرید محصولات باکیفیت با قیمت مناسب هستید، می‌توانید از برترین برند تشک ایرانی خرید کنید. درادامه برترین برندهای این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم.

خرید از برترین برند تشک ایرانی چه مزایای دارد؟

برترین برند تشک ایرانی

تشک های موجود در بازار ساختارهای متنوعی دارند اما همگی در چند ویژگی مشابهند. از این رو شما می توانید با یک هزینه مناسب از برترین برند تشک ایرانی خرید کنید. ازجمله مزایای برترین برند تشک ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی و دیزاین تشک: یکی از مهم ترین مزایای خرید از برترین برند تشک ایرانی، طراحی و دیزاین آنهاست. طراحی این محصول سبب می شود تا بدن آناتومی خوبی را روی آن داشته باشد از این رو خوابی راحت را برای شما رقم خواهدزد.

متریال ساخت تشک: متریال به کاررفته در برترین برند تشک ایرانی سبب می‌شود تا به خوبی کنترل وزن شما را انجام دهد. منظور از کنترل وزن همان توزیع فشار به شکل صحیح روی تشک می‌باشد. متریال به کاررفته در تشک سبب می‌شود تا فشار بسیارکمی از طرف تشک به بدن وارد شود،از این رو نیز احساس سبکی در هنگام خواب خواهیدداشت.

درجه سختی تشک: تشک های موجود در بازار درجه سختی متفاوتی دارند از این رو نیز می توانید بسته به وزن خود نمونه های متفاوتی از محصولات برترین برند تشک ایرانی را خریداری کنید. به صورت کلی در طراحی این تشک باید وزن و سختی با هم در تناسب باشند تا بتواند سطح خوبی را در هنگام خواب برای وی ایجادکند.

دراین بخش ویژگی های برند تشک ایرانی را با هم مرور کردیم تا بتوانید با اطمینان این محصولات را خریداری کنید.

معرفی برترین برند تشک ایرانی

امروزه برندهای ایرانی بسیارزیادی در زمینه تولید تشک فعالیت دارند که هریک نیز محصولات باکیفیتی را وارد بازارمی‌کنند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر انواع محصولات ایرانی را به عنوان کالای خواب برای خود خریداری کنید. درادامه برترین برند تشک ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم.

داتیس

داتیس یکی از برترین برند تشک ایرانی است که سالهاست در این زمینه فعالیت دارد. این برند همواره تلاش کرده است تا محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه کند. امروزه این برند محصولات متنوعی را به بازار عرضه می‌کند که شما می‌توانید بسته به نیاز خود هریک از آنها را خریداری کنید. خط تولید مکانیزه، مشتری مداری و تنوع بالای محصولات این برند سبب شده است تا نمایندگی های بسیارزیادی در سراسر کشور داشته باشد.

این برند سالهاست که تشک های باکیفیت زیادی را وارد بازار می‌کند و برای تولید این محصول نیز از دانش روزدنیا کمک می‌گیرد. داتیس همواره در محصولات خود از بهترین مواداولیه استفاده می‌کند از این رو نیز به کیفیت محصولات خود اطمینان دارد. پس شما می‌توانید محصولات این برند را با گارانتی های طولانی مدت خریداری کنید. گارانتی که برای برخی از تشک های این برند درنظرگرفته شده است، 15 سال است که خود نشان از کیفیت بالای محصول دارد.

خوشخواب

خوشخواب یکی دیگر از برترین برند تشک ایرانی است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال 1338 آغازکرده است. این برند از همان ابتدا در تلاش بوده است تا محصولات باکیفیتی را وارد بازار کند و تابه حال نیز در این زمینه موفق عمل کرده است.  استقبال زیاد مردم از محصولات این برند سبب شد تا این برند به فکر تاسیس کارخانه بیفتد و سرانجام کارخانه ای را با وسعت 18000مترمربع افتتاح کرد. خوشخواب در این کارخانه از جدیدترین ماشین آلات روزاروپا استفاده کرده است از این رو تولیدات خود را با بالاترین کیفیت عرضه کرد.

رویا

برند رویا برای اولین بار در سال 1363 فعالیت خود را آغازکرده است و جز قدیمی ترین برندها در این حوزه محسوب می‌شود. امروزه برند رویا جز برترین برند تشک ایرانی محسوب می‌شود که می‌توانید نام آن را در فروشگاه های زیادی ببینید.

برند رویا به صورت کامل محصولات خود را در ایران تولید می‌کند و تابه حال موفق به دریافت استانداردهای بین المللی متفاوتی شده است. این برند تشک های متنوعی را ارائه می‌کند که شما می‌توانید بسته به بودجه و نیاز خود برای خرید آنها اقدام کنید.

رویال

رویال یکی از برترین برند تشک ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1347 آغازکرده است. این برند با به کارگیری نیروی متخصص توانست اولین محصولات خود را وارد بازارکرده و بعدها با استفاده از جدیدترین دستگاه ها در این حوزه آنها را ارتقا دهد.

برند رویال برای به دست آوردن رضایت مشتری همواره سعی داشته است از بهترین مواداولیه استفاده کند تا بتواند با محصولاتی مطابق با استانداردهای روزدنیا ارائه کند. این برند در زمینه تولید اجزا و لایه های تشک خودکفاست و شما می توانید با اطمینان خاطر آنها را خریداری کنید.

پارمیس

یکی از دیگر برترین برند تشک ایرانی ، برند پارمیس می باشد که انواع تشک های طبی را برای عموم مردم ارائه می کند. تمامی محصولات این برند با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواداولیه مرغوب ساخته می شوند که شما می توانید با اطمینان برای خرید آنها اقدام کنید. تشک های برند پارمیس تا ده سال گارانتی دارند از این رو درصورت بروز هرگونه مشکل می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از خدمات پس از فروش تشک ایرانی استفاده کنید.

برترین برند تشک ایرانی

کیفیت تشک های این برند به حدی بالاست که با بسیاری از برندهای مطرح دنیا در حال رقابت است. از این رو به جای پرداخت هزینه های گزاف برای خرید تشک های خارجی می توان با همان کیفیت کالای ایرانی با هزینه مناسب خریداری کنید.

برندهای بسیارزیادی در زمینه تولید تشک طبی فعالیت دارند که هریک از آنها نیز محصولات متنوعی را ارائه می کند. امروزه به دلیل تحریم های موجود قیمت تشک های خارجی به طرز عجیبی بالارفته است از این رو شما می توانید با محصولات ایرانی با قیمت مناسب را خریداری کنید. دراین مطلب سعی کردیم برترین برند تشک ایرانی را با هم مرور کنیم تا بتوانید انتخابی درست را رقم بزنید.

اشتراک گذاری